Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Bądze - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

250 000 zł6 213 m² 40,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedwojenny dom na mazurach Przepiękna działka | Murowano - drewniany dom | Spokojna okolica ***** działka: działka w gminie Górowo Iławeckie (nr 37/2, 37/3 obręb 3 Bądze) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolno-budowlana przy lesie Lidzbark Warmiński

Lidzbark Warmiński(Bądze + 12 km)

96 600 zł1 400 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki nad jeziorem Blanki. Dzialki znajdują się na skraju lasu w odległości ok 800m od jeziora. Posiadają aktualne warunki zabudowy. Energia w drodze, wodociag.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona

Dobrzyki(Bądze + 8 km)

15 962 000 zł31 924 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro dom Nieruchomości prezentuje wyjątkową działkę z linią brzegową Jezioraka - idealna pod inwestycję turystyczną! Na sprzedaż niezwykle atrakcyjna nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa przy lesie Urowo

Urowo(Bądze + 17 km)

120 000 zł3 429 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

To niepowtarzalna okazja do stworzenia własnego zakątka na wsi z dostępem do drogi asfaltowej i wodociągu gminnego. Nieruchomość ma potencjał zarówno jako miejsce do życia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Adamowo

Adamowo(Bądze + 13 km)

115 000 zł3 290 m² 34,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz własnego miejsca na ziemi, by postawić wymarzony dom? Mamy dla Ciebie idealną ofertę działkę rolną z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczoną pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł168 m² 476 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna położona w Prabutach przy ul. Kraszewskiego, idealna pod realizację zabudowy mieszkaniowej z funkcją usługową. Nieruchomość stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Wielochowo

Wielochowo(Bądze + 8 km)

100 000 zł1 999 m² 50,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka Z warunkami zabudowy* dostęp do zarybionego stawu * położona na oś. Domów jednorodzinnych, w bliskim sąsiedztwie jeziora wielochowskiego, w odległości ok.5 KM OD LIDZBARKA.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kamień Duży

Kamień Duży(Bądze + 21 km)

198 000 zł1 800 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Było 270 000zł , jest 198 000 zł. Expert nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 1800 m2 położną w Iławie - Kamień Duży w kierunku Szałkowa woj.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Rudzienice(Bądze + 23 km)

167 000 zł3 001 m² 55,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek położonych w Rudzienicach nad jeziorem Szwyk w bezpośrednim sąsiedztwie dwóch jezior - Kałdunek Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Szwoleżerów

Lidzbark Warmiński(Bądze + 12 km)

150 000 zł3 595 m² 41,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotowa nieruchomość znajduje się 0,8 km od centrum miasta, przy ulicy Szwoleżerów. Najbliższe sąsiedztwo stanowi zabudowa produkcyjno - usługowa, tereny kolejowe wyłączone z obsługi.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana z linią brzegową, ul. Lipowa

Rudzienice(Bądze + 23 km)

450 000 zł2 551 m² 176,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli poszukujesz działki bezpośrednio nad jeziorem, szukasz ciszy i spokoju z dala od zgiełku dużego miasta, z namiastką cywilizacji w zasięgu ręki to właśnie ta oferta jest dla.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij